Herlev Kiropraktor Center

Herlev Bygade 2 St., 2730 Herlev

Om klinikken

Herlev Kiropraktor Center ligger på Herlev Bygade 2 St. i Herlev (2730). Klinikken tilbyder forebyggelse og behandling af smertetilstande.

Nøgleoplysninger om Herlev Kiropraktor Center

Registrerede oplysninger om Herlev Kiropraktor Center i Herlev
AdresseHerlev Bygade 2 St., 2730 Herlev
ByHerlev
Telefon44914613
Hjemmesidewww.kirocenter.dk
ProfilstatusIkke bekræftet af klinikken
Oplysninger opdateret26. marts 2026

Klinikken har endnu ikke oplyst: åbningstider, behandlingstyper, ydernummer, e-mail, behandlere. Er du ejer? Bekræft profilen og udfyld oplysningerne.

Overenskomst og tilskud

Ydernummer er ikke oplyst

Herlev Kiropraktor Center har ikke oplyst ydernummer til KiropraktorInfo. Vi gætter ikke på oplysningen — kontakt klinikken på 44914613, hvis tilskud fra sygesikringen har betydning for dig.

Åbningstider

Åbningstider er ikke oplyst til KiropraktorInfo. Se dem på klinikkens hjemmeside eller ring på 44914613.

Ofte stillede spørgsmål

Hvor ligger Herlev Kiropraktor Center?

Herlev Kiropraktor Center har adresse på Herlev Bygade 2 St., 2730 Herlev.

Hvordan kontakter jeg Herlev Kiropraktor Center?

Du kan kontakte klinikken via telefon 44914613, klinikkens hjemmeside. Tidsbestilling sker direkte hos klinikken.

Har Herlev Kiropraktor Center åbningstider oplyst her på siden?

Nej. Klinikken har ikke oplyst åbningstider til KiropraktorInfo. Kontakt klinikken direkte for aktuelle åbningstider.

Har Herlev Kiropraktor Center ydernummer (overenskomst med sygesikringen)?

Det er ikke oplyst til KiropraktorInfo, om klinikken har ydernummer. Spørg klinikken direkte, hvis tilskud fra den offentlige sygesikring har betydning for dig.

Skal jeg have en henvisning fra min læge?

Nej, i Danmark kan du henvende dig direkte til en kiropraktor uden henvisning fra egen læge.

Hvad får du med en bekræftet profil?

Billeder & logo

Upload billeder af din klinik og dit team

Personale

Vis dit team med navne og specialer

Åbningstider

Lad patienter se hvornår I har åbent

Kontaktformular

Modtag henvendelser direkte fra patienter

Behandlinger

Fremhæv jeres specialer og behandlinger

Fremhævet placering

Bliv vist øverst i søgeresultater

Gør krav på denne klinik

Adresse

Herlev Bygade 2 St.

2730 Herlev

Ejer du denne klinik?

Få adgang til udvidet profil og leads

Tip klinikken